Запінення стін піноізолом ціна

Піноізол – утеплювач нового покоління, здатний значно поліпшити мікроклімат у Вашому домі. У рідкому стані він має консистенцію піни, за що і отримав свою назву. Через кілька діб після запінення матеріал повністю твердне. Після цього йому не страшні ні перепади температур, ні цвіль, ні гризуни і комахи. Якщо Ви хочете якісно, ​​швидко і недорого утеплити свій будинок, то Вас має зацікавити запінення стін піноізолом. Ціна матеріалу і робіт по запіненню буде нижчою, ніж якщо використовувати пінопласт, вату або інші утеплювачі. При цьому ефективність буде на порядок вищою. Наприклад, шар піни товщиною десять сантиметрів по теплозахисту дорівнює трьом метрам бетону або тридцяти сантиметрам пінопласту.

Також можна заощадити значну кількість часу, якщо зробити вибір на користь запінення стін піноізолом. Ціна за підсумком усіх робіт теж порадує. Щоб розподілити піну в пустотах стін, знадобиться набагато менше часу, ніж для монтажу пінопласту, наприклад. Крім того, піна дуже компактна в неготовому вигляді. Готується вона прямо на місці, завдяки чому можна заощадити на її доставці.

Запінення стін піноізолом ціна

Багато українців, обдумуючи будівництво свого будинку, вибирають для його утеплення запінення стін піноізолом. Ціна доступна, простота технології, високі показники ефективності – ось головні переваги такого методу.

Ціна запінення стін піноізолом буде оптимальною, якщо Ви звернетеся з цього питання в нашу фірму. Тарифи на утеплення у нас дійсно лояльні. При цьому ефективність теплоізоляції ми можемо гарантувати. Практика показала, що запінення стін піноізолом (ціна доступна) дозволяє знизити втрати тепла взимку і забезпечує прохолоду в будинку в жарку пору. А що ще потрібно для комфорту і економії?

Звернувшись в нашу фірму, можна замовити запінення стін піноізолом (ціна демократична).

НАШІ КОНТАКТИ
НАШІ КОНТАКТИ