Статті

 
 

Публікації від 03.09.18

 

Утеплення піноізолом. Ціна в Києві

 

Утеплення будинку або частини будинку – важливий процес, який останнім часом, у зв’язку з підвищенням цін на опалення, набуває все більшої затребуваність. Утеплення піноізолом, ціна якого повністю виправдовує кінцевий результат, є відмінним рішенням при утепленні підлоги, стін, стелі.

 

Читати далі


 

Рідка теплоізоляція (ціна)

 

При будівництві нежитлових об’єктів, будинку або котеджу велика увага, належним чином, приділяється утепленню стін, даху і підлоги. На сьогоднішній день в Україні існує велика кількість всіляких теплоізоляційних матеріалів, які допоможуть зберегти в будинку настільки необхідне тепло.

 

Читати далі


 

Утеплення стін повітряним прошарком

 

Вас цікавить утеплення стін повітряним прошарком? Шукаєте тривале і надійне партнерство? Хочете знайти тільки адекватні ціни? Компанія «Дім Тепла» знає, як Вам допомогти.

 

Читати далі


Публікації від 05.09.18

 

Скільки коштує утеплення стін

 

Якщо Ви щозими стикаєтеся з проблемою холоду в Вашому будинку або квартирі, не дивлячись на те, що опалення включено, а Ви використовуєте ще й обігрівачі, то можливо Вам варто задуматися про теплоізоляції.

 

Читати далі


 

Утеплення стін піноізолом відгуки

 

Сьогодні утеплення квартири або власного будинку – це популярна практика, так як дані послуга дозволить Вам істотно заощадити на опаленні приміщень в холодну пору року.

 

Читати далі


 

Скільки коштує утеплення стін ціна

 

Хочете дізнатися, скільки коштує утеплення стін (ціна) зараз в Києві? У Вас холодна квартира і Ви постійно мерзнете в ній в зимові місяці? Це не нормальне явище.
 

Читати далі


Публікації від 27.09.18

 

Запінення стін піноізолом

 

Сьогодні все більше людей обирає на користь запінення стін піноізолом з метою недорогого та ефективного їх утеплення. Наша компанія пропонує послугу за розумною вартістю і для Вас виконати необхідні роботи ми готові найближчим часом.

 

Читати далі


 

Утеплення стін будинку піноізолом

 

Нужно выполнить утепление стен дома пеноизолом, и Вы хотите заказать услугу на ближайшее время? Команда опытных специалистов от нашей компании готова выполнить работы на Вашем объекте быстро и качественно, мы используем экологичный и эффективный материал.

 

Читати далі


 

Задування стін піноізолом ціна

 

Піноізол – сучасний матеріал, який використовується для утеплення різних елементів будівлі. За допомогою такого матеріалу можна утеплити стіни, стелю, дах, підлогу.
 

Читати далі


Публікації від 13.02.19

 

Заливка стін піноізолом

 

Якщо Вам потрібно виконати заливку стін піноізолом, то звернутися за важливою послугою в фірму нашу можете в зручний час.

 

Читати далі


 

Утеплення піноізолом ціна за м2

 

Якщо Ви хочете дізнатися ціну за м2 на утеплення піноізолом, то можете звернутися до нас для обговорення всіх деталей робіт і консультації у зручний час.

 

Читати далі


 

Запінити будинок піноізолом ціна

 

Якщо Ви хочете за демократичну ціну запінити будинок піноізолом, то можете в зручний час за важливою послугою звернутися в нашу компанію.

 

Читати далі


НАШІ КОНТАКТИ
НАШІ КОНТАКТИ