Утеплення будинків піною

 
 
Ви досі переплачуєте за опалення в зимовий період часу? У ваше будинку взимку холодно, а влітку нестерпно душно? Тоді професійне утеплення будинків піною від компанії «Дім тепла» – це якраз те, що вам потрібно!

 

Звернувшись до нас прямо зараз, ви раз і назавжди зможете вирішити проблему із забезпеченням оптимальної теплозахисту в приміщенні. Це стосується як житлових, так і споруджуваних об’єктів.

 

На сьогоднішній день, матеріали на пінної основі є найбільш ефективним і надійним засобом для збереження оптимальної температури в будівлі. І це не дивно, оскільки більшість з них володіє цілим набором властивостей, які вигідно відрізняють їх від твердих або ватообразних матеріалів (твердий пінопласт, скловата, бетон і т. д.).

Для житлових будинків, найчастіше, використовується піноізол – рідкий вид пінопласту, який має безліч корисних, для цих цілей, властивостей: гарною теплоізоляцією, екологічно чистої основою, антибактеріальним ефектом, довговічністю, надійністю і т. д.

Жидкий пеноизол
Жидкий пеноизол

Переваги

 

Утеплення піною має цілий ряд істотних переваг. Завдяки структурним особливостям, нею можна заповнити будь-які порожнечі в стінах, на стелі або в підлозі будівлі. На відміну від скловати, даний матеріал володіє значно більш високою щільністю, що дозволяє йому перешкоджати надходженню холодного повітря в приміщення.

 

Варто також відзначити і той факт, що виготовлення даного матеріалу відбувається безпосередньо на об’єкті, що виключає необхідність в додаткових умовах для його транспортування. При цьому, утеплення стін піною вимагає значно менше часу, ніж іншими матеріалами.

 

Ви хочете забезпечити в своєму будинку тепло і затишок?
Тоді телефонуйте нам прямо зараз!

НАШІ КОНТАКТИ
НАШІ КОНТАКТИ