Утеплення рідким пінопластом

 

 

Вас цікавить професійне утеплення стін рідким пінопластом? Ви звернулися за адресою! Компанія «Дім Тепла» надає повний комплекс послуг з проведення теплоізоляційних робіт в котеджах, квартирах і приватних будинках Києва.

 

Ми маємо власне набором сучасного обладнання і матеріалів, які дозволяють нам гарантувати високу якість надаваних послуг. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в результаті!

Утепление жилых и строящихся домов пеноизолом Утепление жилых и строящихся домов пеноизолом
Утепление строящихся домов Утепление строящихся домов

Про матеріал

 

Рідкий пінопласт (піноізол) являє собою один з найбільш ефективних і затребуваних, на сьогоднішній день, матеріалів, який отримав широке застосування в будівельно-утеплювальних роботах.

 

Завдяки високим теплоізоляційними властивостями, він значно краще зберігає тепло, ніж скловата або тверді матеріали. При цьому, важливою перевагою даного матеріалу є його стійкість до появи бактерій, цвілі, а також, різного роду, грибкових утворень. Він не горить і не реагує з хімічними речовинами, а його пенообразная структура дозволяє легко заповнювати порожнини навіть в самих важкодоступних місцях.

 

Слід також відзначити і той факт, що цей матюкав практично повністю перевершує своїх конкурентів в терміні експлуатації, оскільки мінімально зможе прослужить не менше п’ятдесяти років.

 

Не можна обійти увагою і високий ступінь практичності рідкого пінопласту. За допомогою спеціалізованого обладнання, він виготовляється безпосередньо на будівельному об’єкті, тому не вимагає додаткових умов в транспортуванні. У процесі використання його просто заливають в опалубку або заповнюють їм порожнечі в конструкції – це дозволяє істотно час на проведенні даних робіт.

 

 

Рідке утеплення стін

 

Незважаючи на величезну кількість сучасних теплоізоляційних матеріалів, представлених на вітчизняному ринку, найчастіше використовується саме утеплення рідким пінопластом Київ. І це невипадково, адже застосування матеріалів з пенообразной основою має цілий ряд істотних переваг, оскільки вони:

 

  • не горять;
  • не ламаються;
  • не залишають порожніх ділянок;
  • не пропускають як холодний, так і гаряче повітря;
  • мають більш високу щільність;
  • довговічні;
  • практичні в роботі;
  • універсальні;
  • порівняно недорогі.

 

Фахівці компанії «Дім Тепла» допоможуть забезпечити тепло і затишок у вашому домі! Для того щоб скористатися нашими послугами або отримати більш детальну інформацію, звертайтеся за телефонами, які вказані на сайті. Ми завжди до ваших послуг!

НАШІ КОНТАКТИ
НАШІ КОНТАКТИ