Ціна на піноізол

 

 

Піноізол – це один з найбільш популярних видів матеріалів, який активно застосовується сьогодні для будівельно-утеплювальних робіт в різних приміщеннях: будинках, квартирах, котеджах і т. Д. Однією з основних причин популярності даного матеріалу є його рідкий склад, який дозволяє без проблем заповнювати їм пустотілі порожнини або ж заливатися в заздалегідь підготовлену опалубку.

 

 

Основні переваги:

 

Висока якість і теплозахист цей матеріал має високий ступінь щільності, тому не пропускає холодне повітря взимку, а гарячий – влітку.
Доступна вартість піноізол ціна якого має досить помірний показник, має досить компактні обсяги, тому не вимагає особливих умов доставки.
Практичність завдяки своїм властивостям, використання даного матеріалу дозволяє значно скоротити час проведення робіт.
Довговічність експлуатаційний термін становить не менше 50 років.

 

Вартість уточнюйте

Залежно від обсягу робіт можливі знижки

 

Варто також відзначити і високу ступінь універсальності цього матеріалу. На сьогоднішній день, його застосовують для утеплення даху, покрівлі, Масандра, підлог, стель, стін, горищ, вентильованих елементів і т. д.

 

Якщо ви хочете замовити професійні послуги з утеплення приміщення, а також дізнатися ціну піноізолу в Києві – просто зателефонуйте за телефонами, номери яких вказані на сайті.

 

Ми чекаємо ваших дзвінків!

НАШІ КОНТАКТИ
НАШІ КОНТАКТИ